RDM INWESTYCJEWizualizacje

marczukowska_1
wizualizacja marczukowska_5
m22

Komfortowy rozkład mieszkań

Wygodny garaż podziemny

Wysoki standard wykończenia

Nowoczesna architektura

Budujemy z pasjąOpis Inwestycji

Inwestycja Apartamenty Marczukowska to nowa jakość i nowoczesne spojrzenie na mieszkanie w mieście. Niewysoki elegancki budynek subtelnie wkomponowuje się w otoczenie rozległych, zagospodarowanych terenów zielonych ze stawami. Wyposażony w ciche windy, szerokie klatki schodowe, wygodny garaż podziemny i obszerne balkony z widokiem na stawy sprawia, że życie w tym miejscu będzie i przyjemne i piękniejsze.

Inwestycja Apartamenty Marczukowska usytuowana jest w zacisznej części miasta w pobliżu basenu i terenów zielonych. W bezpośrednim sąsiedztwie pełnej infrastruktury społecznej osiedla i jego punktów handlowo – usługowych. Dogodne usytuowanie, w obrębie najważniejszych szlaków komunikacyjnych: ul. Gen Sikorskiego i ul. Hetmańska i zasięgu transportu miejskiego, gwarantuje doskonały dostęp do wszystkich zakątków miasta. Niezwykłe otoczenie  terenów zielonych da chwilę wytchnienia i tak potrzebnego spokoju.

Czterokondygnacyjny budynek posiada bardzo lekką i zróżnicowaną bryłę dzięki rozmieszczeniu dużych balkonów wykończonych szklanymi balustradami. Budynek zaprojektowany jest w kształcie litery U o prostej formie w stonowanej kolorystyce. Bryła jest biała z akcentami w postaci szarych ram okalających strefy wejściowe z wypełnieniem z pionowych listw w kolorze jasnego drewna oraz wysokim cokołem w kolorze ciemnoszarym. Motyw wypełnienia listwami w kolorze drewna został powtórzony w strefach balkonów i jednej ze ścian od strony wewnętrznego dziedzińca.

Apartamenty Marczukowska to popularne metraże, funkcjonalne rozkłady i doświetlone przestrzenie dzięki dużym oknom oraz obszernym balkonom. Apartamenty Marczukowska to inspirująca przestrzeń dla codziennego życia.

Inne atutyW pobliżu

Szkoła Podstawowa

Sklepy spożywcze

Przedszkole

Stawy i Park

Centrum handlowe

Pływania kryta

Poczta i Apteka

Trasy rowerowe

Apartamenty Marczukowska oferuje:

– mieszkania jednopokojowe w metrażu 25 mkw
– mieszkania dwupokojowe w metrażach od 39 do 43 mkw.
– mieszkań trzypokojowe w metrażach od 51 do 56 mkw.
– mieszkania czteropokojowe w metrażach od 72 do 81 mkw.

Wybór Apartamentów Marczukowska gwarantuje:
– spokojną i zaciszną okolicę
– korzystny dojazd
– bardzo duże balkony
– wysoki standard wykończenia
– niepowtarzalna przestrzeń życiową
– mieszkania z ogródkami

W pobliżu:
– Przystanek autobusowy – linie 1,4 17,23- tuż przy bloku
– Szkoła Podstawowa – 500 m
– Przedszkole Samorządowe – 800 m
– Pływalnia Rodzinna – 400 m
– Piekarnia ,,Okruszek’’- 500 m
– Sklep ,,Stokrotka’’ – 600 m
– Opieka medyczna – 550 m

RDM InwestycjeInwestor

Inwestorem jest spółka celowa MARCZUKOWSKA Skrzypkowski, Łukaszewicz spółka komandytowa, która jest częścią grupy RDM Inwestycje deweloperskie.

Wybór lokalizacji naszych inwestycji jest podyktowany dobrem przyszłym mieszkańców oraz chęcią zapewnienia jak najwyższego komfortu życia. Szczególny nacisk kładziemy na funkcjonalne rozkłady mieszkań, które dają możliwość różnej aranżacji wnętrza. Wiemy, że ważniejszy od metrażu mieszkania jest funkcjonalny projekt, który zapewnia komfort i przestrzeń. Idea ta jest konsekwentnie realizowana zarówno wewnątrz budynków, jak i w ich otoczeniu.

Nowoczesne budownictwo i atrakcyjne lokalizacje decydują o tym, że nasze nieruchomości bardzo szybko znajdują nabywców i zadowolonych mieszkańców. Naszą aspiracją jest przewidywanie i zaspokajanie potrzeb Klientów poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań i gwarantowanie najwyższej klasy usług. Nowe rozwiązania w zakresie funkcjonalności i ergonomii, zapewnianie przyjaznego otoczenia dla poprawy wydajności pracy i jakości życia, to podstawowe wartości, jakimi się kierujemy.

Generalny Wykonawca. R/S Budownictwo jest jedną z wiodących firm budowlanych, która sprosta każdemu zadaniu. Współpraca opiera się na ścisłej współpracy Deweloper – Generalny Wykonawca. Wśród wykonanych i zarządzanych na etapie realizacji inwestycji są zarówno mieszkaniowej, jednorodzinnej, hotelarskiej, budynki użyteczności handlowej i publicznej.

RDM InwestycjeNasze wybrane realizacje

Apartamenty Koncertowe w Białymstoku

Cały projekt obejmuje jedynie 138 mieszkań ulokowanych w kompleksie 3 eleganckich czteropiętrowych budynków z garażem podziemnym, które zostały ogrodzone oraz wyposażone w system monitorowania. Największymi atutami inwestycji Apartamenty Koncertowe jest wysoki standard wykończenia elewacji oraz części wspólnych, wysokiej klasy nowoczesne windy oraz duże tarasy i balkony wykończone szklanymi balustradami. Zawsze stawiamy na jakość.

To wyjątkowe miejsce otoczone zielenią, skrawek zurbanizowanej przestrzeni tuż przy Lesie Komunalnym. Miejsce, które łączy zaciszną przyrodę i przyjazne sąsiedztwo osiedla Nowe Miasto. Idea stworzenia niewielkiego osiedla o charakterze kameralnego i spokojnego zakątka położonego w niewielkiej odległości od śródmieścia towarzyszyła nam od początku. Budowa w systemie generalnego wykonawstwa zespołu budynków: dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych i jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalem handlowym wraz z
zagospodarowaniem terenu oraz niezbędną infrastrukturą techniczną: doziemną instalacją kanalizacji deszczowej. doziemną instalacją wodociągową, doziemną instalacją elektryczną oświetlenia terenu, przyłączanie energetycznymi przy ul. Wiosennej w Białymstoku.Apartamenty Wysockiego Etap 1 – Bielsk Podlaski

Kamienica Piasta 17 w Białymstoku

To połączenie elegancji, nowoczesności oraz wygody. Wystarczy krótki spacer by dotrzeć stąd do centrum Białegostoku, gdzie można zapewnić sobie dostęp do całej gamy rozrywek: restauracji, pubów, teatrów, muzeów i najważniejszych zabytków, które uatrakcyjnią wolne chwile. inwestycja przy ul. Piasta 17 w której już na etapie projektu postawiliśmy na jakość, o czym opowiemy za chwilę. Ta nowoczesna kamienica to tylko 38 mieszkań, co nada jej mieszkańcom poczucie kameralnego klimatu i domowego spokoju. Z pewnością odnajdą się tu osoby lubiące miejski ale wygodny styl życia. Wspomniana jakość to przede wszystkim materiały wykończeniowe elewacji, części wspólnych, stolarek okiennej i drzwiowej. Duże przeszklenia, zapewnią idealny dostęp światła w pomieszczeniach, a przestronne balkony spełnią rolę letniego tarasu. Budynek usytuowany jest w pobliży ścisłego centrum miasta. Piesze wycieczki, wystarczą aby załatwić większość codziennych spraw, dla osób posiadających samochód proponujemy również miejsce parkingowe w garażu podziemnym.

Domy Eko Sfera w Niewodnicy

ETAP I-budowa zespołu 8 budynków w zabudowie jednorodzinnej. Na osiedlu docelowo będzie znajdować 44 budynków wraz z zagospodarowaniem terenu. W miejscowości Niewodnica Korycka powstają wymarzone domy w pobliżu urokliwego lasu. Tutaj czas staje w miejscu a bliskość natury sprawia, że poczujecie się niemal, jak w zaczarowanym ogrodzie. Położenie w otulinie lasu czyni to miejscem idealnym do życia, gdzie oddać się można długi spacerom, korzystać z niezliczonej liczby ścieżek rowerowych oraz codziennie budzić się, mając za oknem malowniczy widok oraz cieszyć się świeżym i zdrowym powietrzem każdego dnia.

Apartamenty Wysockiego w Bielsku Podlaskim

Budynek to klasyczna forma, reprezentacyjne części wspólne, materiały wysokiej jakości i przestronne wnętrza oraz elegancki design. Wykończenie elewacji zaprojektowano z użyciem tynku cienkopowłokowego z akcentami kolorystycznymi szaro – beżowymi oraz nowoczesnymi balustradami. Nasza inwestycja to nowoczesny kompleks  2 budynków IV piętrowych z windami, składających się z 85 apartamentów. Apartamenty charakteryzują się funkcjonalnymi i oryginalnymi wnętrzami o powierzchni pow. 25,18m2 – 71,55m2. W hali garażowej na poziomie  – 1 zaprojektowano 55 miejsc postojowych oraz na terenie osiedla przed budynkiem 42 miejsca postojowe zewnętrze w tym dla niepełnosprawnych.

Kameralne Osiedle Apartamentów Wysockiego zlokalizowane jest w prężnie rozwijającej się części Bielska Podlaskiego. Lokalizacja ta oferuje szerokie zaplecze usługowe, edukacyjne i rekreacyjne. W sąsiedztwie inwestycji znajdują się liczne sklepy i punkty usługowe, szkoła podstawowa i gabinety medyczne. Największym atutem lokalizacji jest bardzo dobra komunikacja z każdą częścią miasta i drogami krajowymi.

Biuro sprzedaży mieszkań:

Białystok, Drewniana 11
kontakt@rdminwestycje.pl
Inwestor

MARCZUKOWSKA Skrzypkowski, Łukaszewicz
spółka komandytowa

Drewniana 11 / 2, 15-265 Białystok, Polska

KRS: 0000830648, NIP: 5423395853
Adres Budowy:
Białystok ul. Marczukowska, przy stawach.

Bliżej nas:

Biuro sprzedaży telefony:

© RDM INWESTYCJE 2021. All rights reserved